Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

17

Facebook

Numer konta

Numer konta
60 1020 5112 0000 7002 0054 7224

Wymagania maturalne

Wymagania



maturalne 2021

Dni wolne

Dni wolne od zajęć:
14 X
11 XI
23 XII - 3 I
4-17 I
1-6 IV
1-3 V
4-7 V
3 VI
4 VI
24 VI

Projekt Łazik


Projekt Łazik Księżycowy
SZKOŁA w działaniu

Ważne terminy

Ważne terminy

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Procedury bezp.

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
Bezpieczna



Szkoła

MEN

List Dolnośląskiego



Kuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Szkoła w działaniu

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2021 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2021 roku

Instrukcja maturalna

Instrukcja



maturalna 2021

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2021 r.

Terminy 2021

Ważne terminy
dla ucznia



w roku szkolnym
2020/2021

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Zdawalność matury

Wybierz studia

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Harmonogram testów

HARMONOGRAM TESTÓW BADAJĄCYCH REALIZACJĘ PODSTAWY PROGRAMOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

21 CZERWCA, PONIEDZIAŁEK

KL.1A i 1B – zajęcia poza szkołą (R. Morawski, G. Boos)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2A – J.ANGIELSKI – sala 19 – 9.00 – 11.30 – R.Stoklosa

KL. 2B – J.ANGIELSKI – sala 9 – 9.00 – 11.30 – T. Cugowska

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2Ag – J.POLSKI – sala 2 – 8.00 – 10.50 – B. Kalarus

KL. 2Bg – J.POLSKI – sala 6 – 8.00 – 10.50 – D. Kubica

przerwa 10.50 – 11.10 – dyżur: A. Iwańczyk

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2AgBg – 11.10 – 14.10 – ROZSZERZENIA

 

sala 2 - A. Iwańczyk

BIOLOGIA –  (Cyraniuk, Koremba, Niesłuchowski, Mieszczak, Jakubowska, Zaucha, Majewska, Mirta M, Fresneau, Mróz)

MAT P - (Raczyńska)

J.  POLSKI – (Mirta O, Filiński, Niemczycka, Sutkowski, Regulska)

 

sala 6 – Z. Grodzicka

FIZYKA – (Cież, Klasicki, Kozłowska, Wdowiak, Kuriata, Lechocińska, Maciejewski, Achrem)

WOS – (Głąba, Kluska, Syrek, Per, Wawryka)

 

sala 3 – D. Kubica

GEOGRAFIA (Okraska, Partyka, Satława, Zamośna, Krzak, Zimoch)

od 11.30 MAT P (Jakubiec)

od 11.30 J.POL P (Luniak)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

               

22 CZERWCA, WTOREK

KL. 1A i 1B  – J.POLSKI – godz. 8.00 – 10.30

Sala 11 – KL. 1B - (10 osób) – R.Morawski

Sala 12 – KL. 1B - (9 osób) – B. Kalarus

Sala 9 – KL. 1A - (17 osób) – G. Boos

przerwa  10.30 – 10.50 – dyżur (Morawski, Boos)

KL. 1A i 1B – J. ANGIELSKI – godz. 10.50 – 12.50

Sala 11 – KL. 1B - (12 osób - Dereń, Kwaśny, Rataj, Rozmus, Bryja, Dudek, Giecewicz, Kosewska, Podolski, Sajkiewicz, Szkotak, Żyła) – R.Morawski

Sala 12 – KL. 1B - (9 osób - Bugaj, Bulaczek, Grzebyk, Nowak, Potaczek, Ruść, Żak, Koszyk) – Z.Grodzicka

Sala 9 – KL. 1A - (14 osób - Deptuła, Hrynowiecki, Kozakiewicz, Kujawiak, Olszewska, Pawlicka, Rył, Spyra, Sulikowski, Tomaszewski, Trzcińska, Wdowiak, Wróbel, Zaykowski) – G. Boos

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2A i 2B – JĘZYK POLSKI – godz. 8.30 – 11.20

Sala 19 – kl. 2A – T. Cugowska

Sala 18 – kl. 2B – T. Barański

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2Ag i 2Bg – J. ANGIELSKI – godz. 8.00 – 10.30

Sala 2 – kl. 2Ag – A. Iwańczyk

Sala 6 – kl. 2Bg – D. Kubica

Przerwa 10.30 – 10.50 (dyżur D. Kubica, A. Iwańczyk)

KL. 2Ag2Bg – godz. 10.50 – 13.50 – ROZSZERZENIA

 

Sala 2 – K. Takuridis

MATEMATYKA – (Cież, Niesłuchowski, Klasicki, Kozłowska, Wdowiak, Achrem, Lechocińska, Majewska, Maciejewski, Terlecka, Olak)

HISTORIA – (Kluska, Wawryka, Krzak)

 

Sala 6 – D. Kubica

HISTORIA – (Satława, Sutkowski, Zimoch)

CHEMIA – (Chlebicka, Fresneau, Jakubowska, Koremba, Raczyńska)

MAT P - (Zamośna)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

 

23 CZERWCA, ŚRODA

KL. 1A I 1B – MATEMATYKA – godz. 9.00 – 11.30

Sala 9 – 1A – G. Boos

Sala 11 – 1B (10 osób) – R. Morawski

Sala 12 – 1B (9 osób) – M. Suszyńska

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL.2A i 2B – MATEMATYKA – godz. 9.00 – 11.30

Sala 19 – kl. 2A – K. Takuridis

Sala 18 – kl. 2B – T. Barański

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2Ag i 2Bg – MATEMATYKA – godz. 8.00 – 10.30

Sala 2 – kl. 2Ag – A. Iwańczyk

Sala 6 – 2Bg – D. Kubica

10.30 – 10.40 – przerwa – dyżur: D. Kubica

ROZSZERZENIA: 10.40 – 13.40

Sala 6 – J.POLSKI  - (Zimoch, Okraska),  FIZYKA (Partyka, Per)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24 CZERWCA, CZWARTEK

DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH (PORZĄDKOWANIE KLAS, W TYM SZAFEK)

Wychowawcy klas 2Ag, 2Bg, 2B, 1A,1B zbiorą klucze od szafek)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
3,723,460 unikalne wizyty