Zespół Szkół Alternatywnych

Facebook

Numer konta

Numer konta
60 1020 5112 0000 7002 0054 7224

Wymagania maturalne

Wymagania



maturalne 2021

Projekt Łazik


Projekt Łazik Księżycowy
SZKOŁA w działaniu

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Procedury bezp.

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
Bezpieczna



Szkoła

MEN

List Dolnośląskiego



Kuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Szkoła w działaniu

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2021 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2021 roku

Instrukcja maturalna

Instrukcja



maturalna 2021

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2021 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Zdawalność matury

Wybierz studia

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Perspektywy 2021

Lista przyjętych

Sekretariat

Obrazy newsów: wykrzyknik-2jpg.png

 

W okresie wakacyjnym sekretariat czynny będzie

w godz. 9.00 - 13.00.

Matura 2021

Komunikat

Obrazy newsów: swieta2020a.jpg

 

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW MATURALNYCH

 

5 LIPCA 2021

 

GODZINY: 12.00 - 12.30 - KLASA 3A

GODZINY: 12.30 - 13.00 - KLASA 3B

 

UWAGA!

 

PROSIMY WCHODZIĆ POJEDYNCZO DO SEKRETARIATU,  PRZESTRZEGAĆ PRZEPISÓW SANITARNYCH (DYSTANS, MASECZKA, WŁASNY DŁUGOPIS);

W WYPADKU NIEOBECNOŚCI W WYZNACZONYM TERMINIE, ŚWIADECTWO MOŻNA ODEBRAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY, PO UPRZEDNIM UZGODNIENIU TERMINU.

Zakończenie roku szkolnego

 

 

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego

W piątek (25 czerwca) zakończenie roku szkolnego 2020/2021, 

godz. 10.00, spotkania z wychowawcami w klasach.

Obowiązuje strój galowy.


Obrazy newsów: schools_out.jpg

Gratulujemy

W miniony weekend nasza znakomita wokalistka Ida Szebla z kl.2A zdobyła kolejne laury w ogólnopolskich festiwalach piosenki – Grand Prix w Wojkowicach (Mikrofon, MOK i Ty) oraz II nagrodę w festiwalu Piosenkobranie w Opolu. Gratulujemy!

 

Obrazy newsów: idaszebla42.jpeg


Obrazy newsów: idaszebla43.jpg

 

Obrazy newsów: idaszebla44.jpg

Szczepienia

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

 

od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

 

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne. 

 

Prosimy o udostępnienie ich rodzicom oraz nauczycielom z Państwa placówki.

 

Działania informacyjne dotyczące szczepień w szkołach i placówkach będziemy kontynuować w kolejnych tygodniach.   

 

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska Rzecznik Prasowy MEiN

 

  1. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat
  2. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat
  3. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – komunikat MEiN
  4. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19


Harmonogram testów

HARMONOGRAM TESTÓW BADAJĄCYCH REALIZACJĘ PODSTAWY PROGRAMOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

21 CZERWCA, PONIEDZIAŁEK

KL.1A i 1B – zajęcia poza szkołą (R. Morawski, G. Boos)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2A – J.ANGIELSKI – sala 19 – 9.00 – 11.30 – R.Stoklosa

KL. 2B – J.ANGIELSKI – sala 9 – 9.00 – 11.30 – T. Cugowska

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2Ag – J.POLSKI – sala 2 – 8.00 – 10.50 – B. Kalarus

KL. 2Bg – J.POLSKI – sala 6 – 8.00 – 10.50 – D. Kubica

przerwa 10.50 – 11.10 – dyżur: A. Iwańczyk

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2AgBg – 11.10 – 14.10 – ROZSZERZENIA

 

sala 2 - A. Iwańczyk

BIOLOGIA –  (Cyraniuk, Koremba, Niesłuchowski, Mieszczak, Jakubowska, Zaucha, Majewska, Mirta M, Fresneau, Mróz)

MAT P - (Raczyńska)

J.  POLSKI – (Mirta O, Filiński, Niemczycka, Sutkowski, Regulska)

 

sala 6 – Z. Grodzicka

FIZYKA – (Cież, Klasicki, Kozłowska, Wdowiak, Kuriata, Lechocińska, Maciejewski, Achrem)

WOS – (Głąba, Kluska, Syrek, Per, Wawryka)

 

sala 3 – D. Kubica

GEOGRAFIA (Okraska, Partyka, Satława, Zamośna, Krzak, Zimoch)

od 11.30 MAT P (Jakubiec)

od 11.30 J.POL P (Luniak)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

               

22 CZERWCA, WTOREK

KL. 1A i 1B  – J.POLSKI – godz. 8.00 – 10.30

Sala 11 – KL. 1B - (10 osób) – R.Morawski

Sala 12 – KL. 1B - (9 osób) – B. Kalarus

Sala 9 – KL. 1A - (17 osób) – G. Boos

przerwa  10.30 – 10.50 – dyżur (Morawski, Boos)

KL. 1A i 1B – J. ANGIELSKI – godz. 10.50 – 12.50

Sala 11 – KL. 1B - (12 osób - Dereń, Kwaśny, Rataj, Rozmus, Bryja, Dudek, Giecewicz, Kosewska, Podolski, Sajkiewicz, Szkotak, Żyła) – R.Morawski

Sala 12 – KL. 1B - (9 osób - Bugaj, Bulaczek, Grzebyk, Nowak, Potaczek, Ruść, Żak, Koszyk) – Z.Grodzicka

Sala 9 – KL. 1A - (14 osób - Deptuła, Hrynowiecki, Kozakiewicz, Kujawiak, Olszewska, Pawlicka, Rył, Spyra, Sulikowski, Tomaszewski, Trzcińska, Wdowiak, Wróbel, Zaykowski) – G. Boos

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2A i 2B – JĘZYK POLSKI – godz. 8.30 – 11.20

Sala 19 – kl. 2A – T. Cugowska

Sala 18 – kl. 2B – T. Barański

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2Ag i 2Bg – J. ANGIELSKI – godz. 8.00 – 10.30

Sala 2 – kl. 2Ag – A. Iwańczyk

Sala 6 – kl. 2Bg – D. Kubica

Przerwa 10.30 – 10.50 (dyżur D. Kubica, A. Iwańczyk)

KL. 2Ag2Bg – godz. 10.50 – 13.50 – ROZSZERZENIA

 

Sala 2 – K. Takuridis

MATEMATYKA – (Cież, Niesłuchowski, Klasicki, Kozłowska, Wdowiak, Achrem, Lechocińska, Majewska, Maciejewski, Terlecka, Olak)

HISTORIA – (Kluska, Wawryka, Krzak)

 

Sala 6 – D. Kubica

HISTORIA – (Satława, Sutkowski, Zimoch)

CHEMIA – (Chlebicka, Fresneau, Jakubowska, Koremba, Raczyńska)

MAT P - (Zamośna)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

 

23 CZERWCA, ŚRODA

KL. 1A I 1B – MATEMATYKA – godz. 9.00 – 11.30

Sala 9 – 1A – G. Boos

Sala 11 – 1B (10 osób) – R. Morawski

Sala 12 – 1B (9 osób) – M. Suszyńska

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL.2A i 2B – MATEMATYKA – godz. 9.00 – 11.30

Sala 19 – kl. 2A – K. Takuridis

Sala 18 – kl. 2B – T. Barański

(po testach uczniowie idą do domu)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KL. 2Ag i 2Bg – MATEMATYKA – godz. 8.00 – 10.30

Sala 2 – kl. 2Ag – A. Iwańczyk

Sala 6 – 2Bg – D. Kubica

10.30 – 10.40 – przerwa – dyżur: D. Kubica

ROZSZERZENIA: 10.40 – 13.40

Sala 6 – J.POLSKI  - (Zimoch, Okraska),  FIZYKA (Partyka, Per)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24 CZERWCA, CZWARTEK

DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH (PORZĄDKOWANIE KLAS, W TYM SZAFEK)

Wychowawcy klas 2Ag, 2Bg, 2B, 1A,1B zbiorą klucze od szafek)

Komunikat

Obrazy newsów: wykrzyknik-2jpg.png

Dzień 04.06.2021 (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i szkoła jest zamknięta. Zapraszamy ponownie w poniedziałek.

Wygenerowano w sekund: 0.02
3,765,308 unikalne wizyty