Uczniowie klas 4A i 4B wyruszyli na ostatnią szkolną wycieczkę przed zbliżającymi się egzaminami maturalnymi. Trzydniowa wyprawa do Poznania jest nie tylko czasem intensywnego zwiedzania, ale przede wszystkim okazją do utrwalenia więzi przed rozstaniem  i symbolicznym zamknięciem pewnego etapu. Pozwala też na chwilę wytchnienia przed maturą, redukuje stres, poprawia pamięć i koncentrację.