Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

4

MEN

List Minister

Edukacji Narodowej

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Dni wolne

Dni wolne od zajęć
Gimnazjum
(2017/2018)

1. 1 listopada;
2. 23 grud. - 1 stycz.;
3. 13 - 28 stycznia;
4. 29 mar. - 3 kwie.;
5. 18 - 20 kwietnia.;
6. 30 kwietnia;
7. 2 maja;
8. 4 maja;
9. 7-8 maja;
10. 31 maja;
11. 1 czerwca;

Liceum
(2017/2018)

1. 1 listopada;
2. 23 grud. - 1 stycz.;
3. 13 - 28 stycznia;
4. 29 mar. - 3 kwie.;
5. 30 kwietnia;
6. 2 maja;
7. 4 maja;
8. 7-8 maja;
9. 31 maja;
10. 1 czerwca;

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2017 roku

Sprawozdania 2017

Sprawozdania z



egzaminów 2017

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2017 roku

Dostosowanie gimn.

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
gimnazjalnego
w 2017 roku

Egzamin gimnazjalny

Zdawalność matury

Wybierz studia

Instrukcja maturalna 2017

Instrukcja



maturalna 2017

Egzamin gimnazjalny

Zasady egzaminu

gimnazjalnego 2017

Matura 2017

Informacje o zasadach



matur w 2017 roku

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nauczyciele

Język polski:
Maciej Bobula
Teresa Cugowska
Zofia Grodzicka
Agata Zdeb

Język angielski:
Magdalena Bloch
Maciej Bobula
Mariola Łuszczewska
Agnieszka Rychlewska
Michał Szeremeta

Język hiszpański:
Jolanta Ouada

Język niemiecki:
Urszula Liwosz

Język rosyjski:
Teresa Krystians- Frala

Historia:
Krystian Takuridis

Wiedza o społeczeństwie:
Krystian Takuridis

Geografia:
Małgorzata Szkwarek
Roman Olbiński

Biologia:
Anna Iwańczyk

Chemia:
Anna Iwańczyk
Grażyna Rosołowska-Smaka

Fizyka z astronomią:
Bożena Kalarus

Matematyka:
Halina Bieda
Irena Biesiadecka-Adamek
Agnieszka Gródecka-Pietrzak
Bożena Kalarus
Joanna Kołaczyk
Jadwiga Sowińska
Rafał Stoklosa

Informatyka i technologia informatyczna:
Daniel Jabłoński

Wiedza o kulturze:
Anna Olbińska

Plastyka:
Anna Olbińska

Muzyka:
Jakub Stefaniszyn

Technika:
---

Wychowanie fizyczne:
Jakub Bijata
Zbigniew Czyszczoń
Mariusz Mordarski
Dariusz Zajączkowski

Religia:
Ewa Łopuszyńska

Etyka:
Leszek Bobula

Podstawy przedsiębiorczości:
Paweł Trocewicz

Przysposobienie obronne:
Paweł Trocewicz
Wygenerowano w sekund: 0.12
1,492,261 unikalne wizyty