Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

21

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN

List Minister

Edukacji Narodowej

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Dni wolne

Dni wolne od zajęć
Gimnazjum
(2018/2019)

1. 1-2 listopada;
2. 24 grud. - 1 stycz.;
3. 28 stycz. - 10 lut.;
4. 18 - 23 kwietnia;
5. 2 maja;
6. 6-10 maja;
7. 19-20 czerwca;

Liceum
(2018/2019)

1. 1-2 listopada;
2. 24 grud. - 1 stycz.;
3. 28 stycz. - 10 lut.;
4. 18 - 23 kwietnia;
5. 2 maja;
6. 6-10 maja;
7. 19-20 czerwca;

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2018 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2018 roku

Dostosowanie gimn.

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
gimnazjalnego
w 2018 roku

Instrukcja maturalna 2018

Instrukcja



maturalna 2018

Egzamin gimnazjalny

Zasady egzaminu

gimnazjalnego 2018 r.

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2018 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Egzamin gimnazjalny

Zdawalność matury

Wybierz studia

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Sprawozdania 2017

Sprawozdania z



egzaminów 2017

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nauczyciele

Język polski:
Teresa Cugowska
Zofia Grodzicka
Agata Zdeb

Język angielski:
Magdalena Bloch
Mariola Łuszczewska
Agnieszka Rychlewska
Michał Szeremeta

Język hiszpański:
Jolanta Ouada

Język niemiecki:
Urszula Liwosz

Język rosyjski:
Teresa Krystians- Frala

Historia:
Krystian Takuridis

Wiedza o społeczeństwie:
Krystian Takuridis

Geografia:
Małgorzata Szkwarek
Roman Olbiński

Biologia:
Anna Iwańczyk

Chemia:
Anna Iwańczyk
Grażyna Rosołowska-Smaka

Fizyka z astronomią:
Bożena Kalarus

Matematyka:
Halina Bieda
Irena Biesiadecka-Adamek
Agnieszka Gródecka-Pietrzak
Bożena Kalarus
Jadwiga Sowińska
Rafał Stoklosa

Informatyka i technologia informatyczna:
Daniel Jabłoński

Wiedza o kulturze:
Anna Olbińska

Plastyka:
Anna Olbińska

Wychowanie fizyczne:
Jakub Bijata
Zbigniew Czyszczoń
Mariusz Mordarski
Dariusz Zajączkowski

Religia:
Ewa Łopuszyńska

Etyka:
Leszek Bobula

Podstawy przedsiębiorczości:
Paweł Trocewicz

Przysposobienie obronne:
Paweł Trocewicz
Wygenerowano w sekund: 0.14
1,869,203 unikalne wizyty