Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

19

MEN

List Minister

Edukacji Narodowej

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Dni wolne

Dni wolne od zajęć
Gimnazjum
(2017/2018)

1. 1 listopada;
2. 23 grud. - 1 stycz.;
3. 13 - 28 stycznia;
4. 29 mar. - 3 kwie.;
5. 18 - 20 kwietnia.;
6. 30 kwietnia;
7. 2 maja;
8. 4 maja;
9. 7-8 maja;
10. 31 maja;
11. 1 czerwca;

Liceum
(2017/2018)

1. 1 listopada;
2. 23 grud. - 1 stycz.;
3. 13 - 28 stycznia;
4. 29 mar. - 3 kwie.;
5. 30 kwietnia;
6. 2 maja;
7. 4 maja;
8. 7-8 maja;
9. 31 maja;
10. 1 czerwca;

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2017 roku

Sprawozdania 2017

Sprawozdania z



egzaminów 2017

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2017 roku

Dostosowanie gimn.

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
gimnazjalnego
w 2017 roku

Egzamin gimnazjalny

Zdawalność matury

Wybierz studia

Instrukcja maturalna 2017

Instrukcja



maturalna 2017

Egzamin gimnazjalny

Zasady egzaminu

gimnazjalnego 2017

Matura 2017

Informacje o zasadach



matur w 2017 roku

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sukcesy licealistów

Sukcesy uczniów - liceum
LICEUM
Rok szkolny 2016-2017
Bartłomiej Syryca Wyróżnienie w konkursie "Tropami rodu" (Kurier Wileński)
Szymon Staniaszek 2. miejsce w etapie powiatowym IV Konkursu Matematycznego
Michał Mokrzycki Założyciel grupy poetycko - prozatorskiej "Nowotwory"; wydał też tomik wierszy;
Maelle Jourdan 1. miejsce w Powiatowym Konkursie Języków Obcych w Nowej Rudzie (język francuski);
Zakwalifikowanie się do etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego 2017;
G. Klasicki, A. Klasicki, B. Syryca, T. Ściepuro Szkolny zespół muzyczny Alter Music zajął 2. miejsce w Festiwalu Piosenki Międzynarodowej w Bystrzycy Kłodzkiej
Agnieszka Machońska stypendystka PRM 2016/2017
Jakub Mroszczyk 1. miejsce w Powiatowym Konkursie Języków Obcych w Nowej Rudzie (język niemiecki)
Sandra Norek 2. miejsce w Powiatowym Konkursie Języków Obcych (język angielski)
Oliwia Łuszczyńska Grand Prix w Festiwalu Piosenki Międzynarodowej w Bystrzycy Kłodzkiej;
Marek Adaszyński Udział w zawodach II etapu LXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej (150. miejsce w kraju);
zakwalifikował się także, po "zaliczeniu" trzech etapów konkursu, do finału programu stypendialnego Adamed SmartUP.
Julia Sajewicz, Marcelina Szumielewicz, Bartosz Gozdek, Grzegorz Klasicki 1. miejsce w XV Ogólnopolskim Turnieju "Pierwsza Pomoc" w Nowej Rudzie.
Marek Adaszyński I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Rok szkolny 2015-2016
Oliwia Łuszczyńska 1. miejsce w w konkursie Moja Mała Ojczyzna
Mateusz Tatka 2. miejsce Dolnośląskiej Licealiadzie w narciarstwie alpejskim chłopców.

Złoty medal w zawodach narciarskich Licealiady, które odbyły się 7 lutego w Zieleńcu
Sandra Norek 2. miejsce Dolnośląskiej Licealiadzie w narciarstwie alpejskim dziewcząt
Katarzyna Kasprowicz 3. miejsce Dolnośląskiej Licealiadzie w narciarstwie alpejskim dziewcząt
Oliwia Łuszczyńska 2. miejsce w Przeglądzie Piosenki Musicalowej i Filmowej
Oliwia Łuszczyńska 1. miejsce w XX Festiwalu Piosenki Międzynarodowej w Bystrzycy Kłodzkiej
Michał Bobula 4. miejsce w XII edycji Otwartego Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego im. Bożeny Koronkiewicz
Marek Adaszyński Laureat XV edycji konkursu stypendialnego "zDolnySląsk" organizowanego przez Kapitułę Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień
I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Donata Młynarowicz Laureatka XV edycji konkursu stypendialnego "zDolnySląsk" organizowanego przez Kapitułę Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień
Jakub Mroszczyk 148 miejsce w okręgowych eliminacjach Olimpiady Języka Niemieckiego
Rok szkolny 2014-2015
Jowita Pawlus Laureatka wojewódzkiego konkursu "Losy Polaków na Wschodzie"
Damian Kudenko Laureat Przeglądu Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej
Przemysław Madej 10 miejsce w finale VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Felieton
Aleksandra Pinkas 15 miejsce w finale VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Felieton
Jakub Mroszczyk Udział w okręgowych eliminacjach Olimpiady Języka Niemieckiego;
I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego w Nowej Rudzie
Wojciech Zieliński 1. miejsce w Otwartym Konkursie Fizycznym szkół ponadgimnazjalnych w Kłodzku
Karolina Chwastek Brązowa medalistka Masters Mazovia Cup;
Złota medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska w taekwon-do
Agnieszka Machońska 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Adrianna Kułak 1. miejsce w mistrzostwach powiatu kłodzkiego w narciarstwie alpejskim
Katarzyna Kasprowicz 2. miejsce w mistrzostwach powiatu kłodzkiego w narciarstwie alpejskim
Rok szkolny 2013-2014
Adrian Martuszewski Beneficjent stypendium PRM
Aleksandra Pinkas, Dominika Zdęba, Michał Bobula i Kornel Milcarz I miejsce i Nagroda Główna w Ogólnopolskim XII Turnieju Wiedzy "Pierwsza Pomoc" w Nowej Rudzie
Aleksandra Pinkas Finalistka IX Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w Krasnymstawie
Aleksander Marek I miejsce w X Grand Prix MTB "Solidarności" w Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB Cross Country, Jaworzyna Śląska 2014
Wojciech Zieliński Finalista II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego
Bartosz Gieracki 2 złote medale (styl dowolny i motylkowy) w zawodach pływackich w ramach Licealiady
Julia Iwańska, Magda Bróż, Jakub Kozimor, Maciej Czaja, Oskar Doroszuk, Bartek Iwański I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Nowej Rudzie
Rok szkolny 2012-2013
Paweł Mazurek Beneficjent stypendium PRM
Oliwia Waleszkiewicz III miejsce w IV "Ścieżce Sudeckiej"
Arkadiusz Adamiszak 1 miejsce w wojewódzkich zawodach strzeleckich ligi obrony kraju z broni kulowej w konkurencji: karabin sportowy - junior
Maks Bartosik, Łukasz Czemarmazowicz, Oskar Doroszuk, Kamil Handl, Bartek Iwański I miejsce w finale Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży Rowery MTB Chłopców
Paweł Mazurek Wicemistrz Polski w turnieju scrabble w Warszawie XII 2012
Estera Piznal Wyróżnienie w konkursie językowym "W cieniu kłodzkiej róży" 2012 (język francuski i włoski)
Drużyna dziewcząt III miejsce w koszykówce w zawodach powiatowych (opiekun - p. D.Zajączkowski)
Estera Piznal 2. miejsce w Dolnośląskim Konkursie Kolęd w Języku Esperanto KRISTNASKA KANTO-2013 we Wrocławiu; uzyskane wyróżnienie daje możliwość nagrania krążka DVD, którego fundatorem jest esperantystka z Holandii, p.Mila van der Holst-Kolińska.
Magdalena Bróż Udział w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady Solidarności
Łukasz Czemarmazowicz Udział w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady Solidarności
Julia Iwańska I miejsce w Powiatowych Zawodach Strzeleckich
Zuzanna Droździk II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Żołnierze Wyklęci"
Aleksandra Kołaczek Finalistka IV Konkursu Matematyczne Origami "Żuraw", organizowanego przez Instytut Matematyki i Informatyki UWr i Fundację Matematyków Wrocławskich
Paweł Mazurek II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Mister Ortografii 2013"
Bartłomiej Iwański Zajął I miejsce w wyścigu BIKE MARATON w Zdzieszowicach (13.05.2013).
Kamil Handl Zajął III miejsce w wyścigu BIKE MARATON w Zdzieszowicach (13.05.2013).
Rok szkolny 2011-2012
Joanna Schick Beneficjentka stypendium PRM
Adrian Martuszewski Laureat konkursu języka niemieckiego
Arkadiusz Adamiszak Laureat zawodów pływackich Licealiada; 2011
I miejsce w powiatowych zawodach strzeleckich
Paweł Mazurek Obrońca I miejsca w ogólnopolskim konkursie scrabble
Bartłomiej Iwański Laureat Powiatowego Konkursu Ekologicznego
Estera Piznal II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego w Nowej Rudzie
Magdalena Niemczyk
Anita Mycak
Jakub Adamczewski
Laureaci OKR etap miejski
Rok szkolny 2010-2011
Natalia Madetko II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;
Stypendystka PRM
Paweł Mazurek I miejsce Krajowym Turnieju Scarabble
Mateusz Hoderny I miejsce w zawodach pływackich
Dariusz Rachwał II miejsce w zawodach strzeleckich
Łukasz Przydział III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Nowej Rudzie
Dominika Wojtaszek II miejsce w I Powiatowym Konkursie Języka Polskiego w Bystrzycy Kłodzkiej
Jakub Adamczewski Laureat wojewódzkiego przeglądu piosenki harcerskiej
Rok szkolny 2009-2010
Olivier Śmigielski III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Karolina Holly Stypendystka PRM
Michał Czerniak I miejsce w XIII Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Jaworzynie Śląskiej
A. Chodakowska, A. Komorowska,
M. Padziński, B. Goryń
I miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Polanicy Zdroju
Agnieszka Chodakowska I miejsce w kategorii dziewcząt w Powiatowych zawodach Strzeleckich w Polanicy Zdroju
Dariusz Marciniszyn Finalista XXXIX Olimpiady Artystycznej, sekcja muzyki
Katarzyna Mazur Beneficjentka stypendium Burmistrza Kłodzka
Natalia Madetko Udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu z fizyki;
I miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-dziennikarskim
Łukasz Przydział II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Nowej Rudzie
Rok szkolny 2008-2009
Dorota Czerwińska Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Dziennikarskiego o Laur Złotego Pióra
Olivier Śmigielski I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Sandra Szczerek I miejsce w wojewódzkim konkursie ekologicznym - "Eko-Planeta";
Stypendystka PRM;
Karolina Holly I miejsce na XVIII Festiwalu Piosenki Międzynarodowej w Bystrzycy Kłodzkiej
Rok szkolny 2007-2008
Nicolas Śmigielski I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Bartłomiej Bloch II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Olivier Śmigielski III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Roksana Korman Stypendystka PRM
Sandra Szczerek Laureatka konkursu Tolerancja 2008
Karolina Kołaczek Laureatka konkursu Tolerancja 2008
Rok szkolny 2006-2007
Hubert Łuszczewski Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie literacko-dziennikarskim Moja Małą Ojczyzna 2007;
Stypendysta PRM
Anna Ryjewska III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Debiut Młodego Reportera"
Nicolas Śmigielski III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Klaudia Nietupska II miejsce w Taekwondo Mistrzostw Polski
Tomasz Filas I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego
Łukasz Nyczko I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego
Rok szkolny 2005-2006
Aneta Popiel III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego; Stypendystka PRM
Pamela Łętek Najlepsze redakcje gazet szkolnych powiatu kłodzkiego - edycja 2006
Hubert Łuszczewski Najlepsze redakcje gazet szkolnych powiatu kłodzkiego - edycja 2006
Rok szkolny 2004-2005
Ewa Sarka Laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie
Aleksandra Chmara I miejsce w Powiatowym Konkursie "W cieniu Kłodzkiej Róży"-język francuski;
Laureatka konkursu fotograficznego
Mateusz Batóg Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie
Maria Hornatkiewicz I miejsce w strefowych zawodach pływackich w Świdnicy
Magdalena Zdrolik II miejsce w Powiatowym Konkursie "W cieniu Kłodzkiej Róży" - język angielski
Michał Urbański IV miejsce na Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Maja Wąsowicz II miejsce w Taekwondo, eliminacjach do Mistrzostw Polski
Sandra Guska I miejsce w powiecie - Narciarstwo Alpejskie
Izabela Talarczyk II miejsce w IV edycji konkursu "Kronika rodzinna" organizowanego przez CKU we Wrocławiu
Rok szkolny 2003-2004
Anna Maj II miejsce na Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego;
Laureatka wojewódzkiego konkursu chemicznego Head Hunters Wrocław 2003
Natalia Jackulak Wyróżnienie na Powiatowym Konkursie Literackim
Joanna Smerek Grand Prix na Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemocy nie"
Ewa Sarka IV miejsce na wojewódzkim konkursie "Spotkania z muzyką"
Joanna Rząsa Najlepsza absolwentka 2003, stypendystka PRM;
Opracowanie: Mariola Łuszczewska

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.98
1,538,434 unikalne wizyty