Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Dziś przecież Sobota - dzień wolny od szkoły

Facebook

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-GIS

List Minister
Edukacji Narodowej



i Głównego Inspektora
Sanitarnego

MEN

List Minister



Edukacji Narodowej

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Dni wolne

Dni wolne od zajęć
Gimnazjum
(2018/2019)

1. 1-2 listopada;
2. 24 grud. - 1 stycz.;
3. 28 stycz. - 10 lut.;
4. 18 - 23 kwietnia;
5. 2 maja;
6. 6-10 maja;
7. 19-20 czerwca;

Liceum
(2018/2019)

1. 1-2 listopada;
2. 24 grud. - 1 stycz.;
3. 28 stycz. - 10 lut.;
4. 18 - 23 kwietnia;
5. 2 maja;
6. 6-10 maja;
7. 19-20 czerwca;

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2018 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2018 roku

Dostosowanie gimn.

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
gimnazjalnego
w 2018 roku

Instrukcja maturalna 2018

Instrukcja



maturalna 2018

Egzamin gimnazjalny

Zasady egzaminu

gimnazjalnego 2018 r.

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2018 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Egzamin gimnazjalny

Zdawalność matury

Wybierz studia

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Sprawozdania 2017

Sprawozdania z



egzaminów 2017

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sukcesy gimnazjalistów

Sukcesy uczniów - gimnazjum
GIMNAZJUM
Rok szkolny 2016-2017
Magdalena Chojnacka 2.miejsce w zawodach jeździeckich.
Liwia Markisz i Julia Bałchan Liwia Markisz zajęła 1. miejsce, a Julia Bałchan - 3. w XI Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Julia Bałchan Finalistka w dolnośląskim Konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej we Wrocławiu;
Laureatka 3. miejsca w Powiatowym Konkursie Języków Obcych (język angielski);
Liwia Markisz 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Miss/Mister Ortografii 2017 w Nowej Rudzie
Aleksandra Krzak 2. miejsce w kategorii open VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Kłodzku 2017
Natalia Łysiak i Bernadetta Kantor 1. miejsce w kategorii unplugged VII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej 2017 w Kłodzku
Laura Rafalska III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich o Bursztynowy Żagiel
Stypendystka Drobnego Stypendium przyznawanego przez Fundację "Razem Możemy Więcej", działającą przy Domu Dziecka w Kłodzku
Rok szkolny 2015-2016
Laura Rafalska Laureatka nagrody Leonardo Burmistrza Kłodzka za sukcesy artystyczne
Iga Kołomyjska 2. miejsce w Noworocznych Zawodach Pływackich 2016 w Kłodzku
Michał Hajduk III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w Nowej Rudzie
Laura Rafalska 1. miejsce w Regionalnym Turnieju Tańców Polskich o Laur Beskidów w Bielsku - Białej
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich we Wronkach
Rok szkolny 2014-2015
Natalia Łysiak, Bernadetta Kantor oraz Grzegorz Klasicki Laureaci Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej
Marcel Wdowiak Srebrny medal podczas mistrzostw Europy Haidong Gumdo w Paryżu
Kajetan Mielnik Finalista Powiatowego Konkursu Matematycznego
Agata Szpak 1. miejsce w IX Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego;
Finalistka Powiatowego Konkursu Matematycznego;
Zdobywczyni Nagrody Burmistrza Miasta Kłodzka LEONARDO za wybitne osiągnięcia z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki
Mateusz Tatka 1 miejsce w finale mistrzostw Dolnego Śląska w narciarstwie alpejskim;
Nominacja do nagrody Leonardo za osiągnięcia sportowe
Rok szkolny 2013-2014
Marta Kaźmierska 1 miejsce w konkursie "Tropami rodu"
Karolina Janicka III miejsce w Powiatowym Konkurskie Języka Angielskiego w Nowej Rudzie
Alicja Bujny II miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-plastycznym "W kręgu fantasy"
Agata Szpak II miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-plastycznym "W kręgu fantasy"
Kacper Szydłowski finalista Torowych Mistrzostw Polski (wrotkarstwo szybkie) Słomczyn 2014
Finalista Ulicznych Mistrzostw Polski w jeździe szybkiej na wrotkach Tomaszów Lubelski 2014
Michał Witek Zwycięzca Turnieju w Szachach Błyskawicznych o puchar Dyrektora LO im. B.Chrobrego w Kłodzku
11.miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Olimpus;
Martyna Książkiewicz Złoty medal w zawodach pływackich w Mistrzostwach Kłodzka szkół gimnazjalnych
Rok szkolny 2012-2013
Michał Bobula 13 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS - sesja jesienna
Angelika Nowak II miejsce w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "W mgnieniu oka"
Dominika Zdęba Wyróżnienie w Dolnośląskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży 2013
Kacper Szydłowski Wicemistrz Polski - wrotkarstwo szybkie SHORT TRACK w Białymstoku
Angelika Nowak I miejsce w wojewódzkich eliminacjach Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej
Aleksandra Podhalicz Laureatka II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Bartłomiej Adamczewski II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę Muzyczną w Zgorzelcu
M.Zborowska, O.Michałek, O.Waleszkiewicz Reprezentowali szkołę w rejonowym etapie Dolnośląskiego Konkursu "Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze".
Agnieszka Machońska, Przemysław Adamiszak, Szymon Staniaszek Reprezentowali szkołę w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu w Stroniu Śl. (2013 r.).
Rok szkolny 2011-2012
Michał Bobula Finalista konkursu Zdolny Ślązak z języka angielskiego
Joanna Łuszczewska Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów
Angelika Nowak Wyróżnienie w etapie wojewódzkim XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu w kategorii solistów z gimnazjum
Alicja Bujny II miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym
II miejsce w konkursie plastycznym "Trzymaj formę - bo warto"
Rok szkolny 2010-2011
Katarzyna Martuszewska III miejsce w finale V Powiatowego Konkursu Kultury Języka Polskiego
Arkadiusz Adamiszak I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Bartłomiej Iwański I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Adrian Martuszewski I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Filip Bujnowski I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Nicol Szulc I miejsce w finale wojewódzkim konkursu recytatorskiego "Pegazik"
Rok szkolny 2009-2010
Kornelia Krystians Wyróżnienie w regionalnym konkursie literackim w kategorii poezja
Magdalena Niemczyk I miejsce w miejskich eliminacjach konkursu recytatorskiego "Pegazik"
Julia Iwańska Grand Prix w etapie powiatowym konkursu recytatorskiego "Pegazik"
Paulina Nowak I miejsce w Mistrzostwach Polski w taekwon-do;
I miejsce w zawodach wojewódzkich w taekwon-do
Paweł Mazurek Wyróżnienie w finale wojewódzkim Ligi Naukowej z matematyki
Alicja Bator III miejsce w powiatowym konkursie matematycznym;
III miejsce w IV Powiatowym konkursie Kultury Języka Polskiego
Paulina Kaczmarczyk I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Anna Linkiewicz udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Bartosz Skotniczny udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Adrian Martuszewski udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Jakub Idzik udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Drużyna dziewczęca II miejsce w zawodach sportowych "Gimnazjada" - koszykówka dziewcząt
Dominika Wojtaszek III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego "Języki obce? Nie są nam obce!"
pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu
Rok szkolny 2008-2009
Piotr Cerklewicz Laureat wojewódzkiego konkursu Języka Angielskiego
Drużyna Zespołu Szkół Alternatywnych
(K.Idzik, A.Hajłasz, D.Wojtaszek)
III miejsce w konkursie wiedzy o zdrowiu
Weronika Achrem Laureatka konkursu ortograficznego
Paulina Nowak III miejsce w mistrzostwach województwa w taekwon-do
Rok szkolny 2007-2008
Joanna Wawryka Konkurs literacko-dziennikarski pt. Moja Mała Ojczyzna
Maciej Skotniczny Laureat I Powiatowego Konkursu Kultury Języka Polskiego
Kinga Białek Wyróżnienie w konkursie fotograficznym
Rok szkolny 2006-2007
Karolina Potoczniak Laureatka konkursu literacko-dziennikarskiego Moja Mała Ojczyzna;
II miejsce w I Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Nicolas i Olivier Śmigielscy Laureaci Nagród Burmistrza Kłodzka Leonardo
Rok szkolny 2004-2005
Olga Brzezińska III miejsce W finale Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
w ramach XVI Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej
Karolina Kołaczek III miejsce W finale Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
w ramach XVI Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej
Rok szkolny 2003-2004
Andrzej Kapuśniak Finalista zDolnego Ślązaka Gimnazjalisty z biologii
Marcin Mazurek laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego
Anastazja Tywoniuk Wyróżnienie w III edycji konkursu "Kronika rodzinna" organizowanego przez CKU we Wrocławiu
Rok szkolny 2002-2003
Andrzej Kapuśniak II miejsce w finale Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego "Head Hunters"
Dominika Barabas Wyróżnienie w festiwalu piosenki "Szczytniańska Jesień"
Monika Stępień III miejsce w finale Dolnośląskiego Konkursu Języka Polskiego "Head Hunters"
Kinga Kontek Pulitzer Powiatu Kłodzkiego
Rok szkolny 2001-2002
Katarzyna Czereda I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Ziemia Kłodzka z wody słynie"
Małgorzata Czyszczoń Wyróżnienie I stopnia na VII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik"
Opracowanie: Mariola Łuszczewska

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.13
1,938,816 unikalne wizyty