Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

4

MEN

List Minister

Edukacji Narodowej

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Dni wolne

Dni wolne od zajęć
Gimnazjum
(2017/2018)

1. 1 listopada;
2. 23 grud. - 1 stycz.;
3. 13 - 28 stycznia;
4. 29 mar. - 3 kwie.;
5. 18 - 20 kwietnia.;
6. 30 kwietnia;
7. 2 maja;
8. 4 maja;
9. 7-8 maja;
10. 31 maja;
11. 1 czerwca;

Liceum
(2017/2018)

1. 1 listopada;
2. 23 grud. - 1 stycz.;
3. 13 - 28 stycznia;
4. 29 mar. - 3 kwie.;
5. 30 kwietnia;
6. 2 maja;
7. 4 maja;
8. 7-8 maja;
9. 31 maja;
10. 1 czerwca;

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2017 roku

Sprawozdania 2017

Sprawozdania z



egzaminów 2017

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2017 roku

Dostosowanie gimn.

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
gimnazjalnego
w 2017 roku

Egzamin gimnazjalny

Zdawalność matury

Wybierz studia

Instrukcja maturalna 2017

Instrukcja



maturalna 2017

Egzamin gimnazjalny

Zasady egzaminu

gimnazjalnego 2017

Matura 2017

Informacje o zasadach



matur w 2017 roku

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sukcesy gimnazjalistów

Sukcesy uczniów - gimnazjum
GIMNAZJUM
Rok szkolny 2016-2017
Magdalena Chojnacka 2.miejsce w zawodach jeździeckich.
Liwia Markisz i Julia Bałchan Liwia Markisz zajęła 1. miejsce, a Julia Bałchan - 3. w XI Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Julia Bałchan Finalistka w dolnośląskim Konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej we Wrocławiu;
Laureatka 3. miejsca w Powiatowym Konkursie Języków Obcych (język angielski);
Liwia Markisz 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Miss/Mister Ortografii 2017 w Nowej Rudzie
Aleksandra Krzak 2. miejsce w kategorii open VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Kłodzku 2017
Natalia Łysiak i Bernadetta Kantor 1. miejsce w kategorii unplugged VII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej 2017 w Kłodzku
Laura Rafalska III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich o Bursztynowy Żagiel
Stypendystka Drobnego Stypendium przyznawanego przez Fundację "Razem Możemy Więcej", działającą przy Domu Dziecka w Kłodzku
Rok szkolny 2015-2016
Laura Rafalska Laureatka nagrody Leonardo Burmistrza Kłodzka za sukcesy artystyczne
Iga Kołomyjska 2. miejsce w Noworocznych Zawodach Pływackich 2016 w Kłodzku
Michał Hajduk III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w Nowej Rudzie
Laura Rafalska 1. miejsce w Regionalnym Turnieju Tańców Polskich o Laur Beskidów w Bielsku - Białej
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich we Wronkach
Rok szkolny 2014-2015
Natalia Łysiak, Bernadetta Kantor oraz Grzegorz Klasicki Laureaci Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej
Marcel Wdowiak Srebrny medal podczas mistrzostw Europy Haidong Gumdo w Paryżu
Kajetan Mielnik Finalista Powiatowego Konkursu Matematycznego
Agata Szpak 1. miejsce w IX Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego;
Finalistka Powiatowego Konkursu Matematycznego;
Zdobywczyni Nagrody Burmistrza Miasta Kłodzka LEONARDO za wybitne osiągnięcia z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki
Mateusz Tatka 1 miejsce w finale mistrzostw Dolnego Śląska w narciarstwie alpejskim;
Nominacja do nagrody Leonardo za osiągnięcia sportowe
Rok szkolny 2013-2014
Marta Kaźmierska 1 miejsce w konkursie "Tropami rodu"
Karolina Janicka III miejsce w Powiatowym Konkurskie Języka Angielskiego w Nowej Rudzie
Alicja Bujny II miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-plastycznym "W kręgu fantasy"
Agata Szpak II miejsce w wojewódzkim konkursie literacko-plastycznym "W kręgu fantasy"
Kacper Szydłowski finalista Torowych Mistrzostw Polski (wrotkarstwo szybkie) Słomczyn 2014
Finalista Ulicznych Mistrzostw Polski w jeździe szybkiej na wrotkach Tomaszów Lubelski 2014
Michał Witek Zwycięzca Turnieju w Szachach Błyskawicznych o puchar Dyrektora LO im. B.Chrobrego w Kłodzku
11.miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Olimpus;
Martyna Książkiewicz Złoty medal w zawodach pływackich w Mistrzostwach Kłodzka szkół gimnazjalnych
Rok szkolny 2012-2013
Michał Bobula 13 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS - sesja jesienna
Angelika Nowak II miejsce w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym "W mgnieniu oka"
Dominika Zdęba Wyróżnienie w Dolnośląskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży 2013
Kacper Szydłowski Wicemistrz Polski - wrotkarstwo szybkie SHORT TRACK w Białymstoku
Angelika Nowak I miejsce w wojewódzkich eliminacjach Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej
Aleksandra Podhalicz Laureatka II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Bartłomiej Adamczewski II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę Muzyczną w Zgorzelcu
M.Zborowska, O.Michałek, O.Waleszkiewicz Reprezentowali szkołę w rejonowym etapie Dolnośląskiego Konkursu "Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze".
Agnieszka Machońska, Przemysław Adamiszak, Szymon Staniaszek Reprezentowali szkołę w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu w Stroniu Śl. (2013 r.).
Rok szkolny 2011-2012
Michał Bobula Finalista konkursu Zdolny Ślązak z języka angielskiego
Joanna Łuszczewska Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów
Angelika Nowak Wyróżnienie w etapie wojewódzkim XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu w kategorii solistów z gimnazjum
Alicja Bujny II miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym
II miejsce w konkursie plastycznym "Trzymaj formę - bo warto"
Rok szkolny 2010-2011
Katarzyna Martuszewska III miejsce w finale V Powiatowego Konkursu Kultury Języka Polskiego
Arkadiusz Adamiszak I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Bartłomiej Iwański I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Adrian Martuszewski I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Filip Bujnowski I miejsce Kłodzku w miejskich zawodach "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"
Nicol Szulc I miejsce w finale wojewódzkim konkursu recytatorskiego "Pegazik"
Rok szkolny 2009-2010
Kornelia Krystians Wyróżnienie w regionalnym konkursie literackim w kategorii poezja
Magdalena Niemczyk I miejsce w miejskich eliminacjach konkursu recytatorskiego "Pegazik"
Julia Iwańska Grand Prix w etapie powiatowym konkursu recytatorskiego "Pegazik"
Paulina Nowak I miejsce w Mistrzostwach Polski w taekwon-do;
I miejsce w zawodach wojewódzkich w taekwon-do
Paweł Mazurek Wyróżnienie w finale wojewódzkim Ligi Naukowej z matematyki
Alicja Bator III miejsce w powiatowym konkursie matematycznym;
III miejsce w IV Powiatowym konkursie Kultury Języka Polskiego
Paulina Kaczmarczyk I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Anna Linkiewicz udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Bartosz Skotniczny udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Adrian Martuszewski udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Jakub Idzik udział w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu informatycznego DialNet Masters
Drużyna dziewczęca II miejsce w zawodach sportowych "Gimnazjada" - koszykówka dziewcząt
Dominika Wojtaszek III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego "Języki obce? Nie są nam obce!"
pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu
Rok szkolny 2008-2009
Piotr Cerklewicz Laureat wojewódzkiego konkursu Języka Angielskiego
Drużyna Zespołu Szkół Alternatywnych
(K.Idzik, A.Hajłasz, D.Wojtaszek)
III miejsce w konkursie wiedzy o zdrowiu
Weronika Achrem Laureatka konkursu ortograficznego
Paulina Nowak III miejsce w mistrzostwach województwa w taekwon-do
Rok szkolny 2007-2008
Joanna Wawryka Konkurs literacko-dziennikarski pt. Moja Mała Ojczyzna
Maciej Skotniczny Laureat I Powiatowego Konkursu Kultury Języka Polskiego
Kinga Białek Wyróżnienie w konkursie fotograficznym
Rok szkolny 2006-2007
Karolina Potoczniak Laureatka konkursu literacko-dziennikarskiego Moja Mała Ojczyzna;
II miejsce w I Powiatowym Konkursie Kultury Języka Polskiego
Nicolas i Olivier Śmigielscy Laureaci Nagród Burmistrza Kłodzka Leonardo
Rok szkolny 2004-2005
Olga Brzezińska III miejsce W finale Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
w ramach XVI Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej
Karolina Kołaczek III miejsce W finale Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
w ramach XVI Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej
Rok szkolny 2003-2004
Andrzej Kapuśniak Finalista zDolnego Ślązaka Gimnazjalisty z biologii
Marcin Mazurek laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego
Anastazja Tywoniuk Wyróżnienie w III edycji konkursu "Kronika rodzinna" organizowanego przez CKU we Wrocławiu
Rok szkolny 2002-2003
Andrzej Kapuśniak II miejsce w finale Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego "Head Hunters"
Dominika Barabas Wyróżnienie w festiwalu piosenki "Szczytniańska Jesień"
Monika Stępień III miejsce w finale Dolnośląskiego Konkursu Języka Polskiego "Head Hunters"
Kinga Kontek Pulitzer Powiatu Kłodzkiego
Rok szkolny 2001-2002
Katarzyna Czereda I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Ziemia Kłodzka z wody słynie"
Małgorzata Czyszczoń Wyróżnienie I stopnia na VII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik"
Opracowanie: Mariola Łuszczewska

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.57
1,492,244 unikalne wizyty