Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Dziś przecież Sobota - dzień wolny od szkoły

Facebook

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Procedury bezpieczeństwa

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
Bezpieczna



Szkoła

MEN

List Dolnośląskiego



Kuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Dni wolne

Dni wolne od zajęć:

1. 1 listopada;
2. 11 listopada;
3. 23 grud.-1 stycz.;
4. 2-3 stycznia;
5. 10-20 lutego;
6. 9-14 kwietnia;
7. 1-3 maja;
8. 4-8 maja;
9. 12 czerwca;
10. 25 czerwca;

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2020 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2020 roku

Instrukcja maturalna 2020

Instrukcja



maturalna 2020

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2020 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Zdawalność matury

Wybierz studia

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki wyborów do samorządu

Protokół z wyborów

  1. Data wyborów: 23.09.2019
  2. Uprawnionych do głosowania: 157
  3. Głosujących: 133
  4. Frekwencja: 84,7%
  5. Liczba wydanych kart do głosowania: 133
  6. Liczba wyjętych kart z urny: 133
  7. Liczba głosów ważnych: 126 (95%)
  8. Liczba głosów nieważnych:7 (5%)
  9. Liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów

Nazwisko i imię

Liczba otrzymanych głosów

Procent otrzymanych głosów

Bernadowski Miłosz (1A)

14

11%

Bujny Nikodem (1B)

4

3,2%

Głąba Maria (1Ag)

4

3,2%

Kret Faustyna (1B)

15

12%

Krzak Aleksandra (2A)

47

37,3%

Luniak Emil (1A)

2

1,5%

Matusiak Emilia (2B)

9

7,2%

Mieszczak Iga (1Ag)

9

7,2%

Piotrowska Julita (2A)

12

9,5%

Plachowska Oliwia (2B)

1

0,7%

Ulan Wiktoria (1Bg)

5

4%

Zimoch Marta (1Bg)

4

3,2%

 

W wyniku wyborów ukształtował się samorząd szkolny w następującym składzie:

Krzak Aleksandra – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Kret Faustyna – Zastępca Przewodniczącej SU

Bernadowski Miłosz – członek SU

Piotrowska Julita – członek SU

Matusiak Emilia – członek SU

Mieszczak Iga – członek SU

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.10
2,542,013 unikalne wizyty