Zespół Szkół Alternatywnych

Facebook

Telefon

Dyrektor szkoły

Pedagog

Numer konta

Numer konta
60 1020 5112 0000 7002 0054 7224

Wymagania

Wymagania



maturalne 2021

Dni wolne

Dni wolne od zajęć:
14 X
1 XI
11-12 XI
23 XII - 31 XII
16 I
31 I - 13 II
14-19 IV
1-3 V
4-6 V
9 V
16-17 VI
23 VI

Projekt Łazik


Projekt Łazik Księżycowy
SZKOŁA w działaniu

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Procedury bezp.

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
Bezpieczna



Szkoła

MEN

List Dolnośląskiego



Kuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Szkoła w działaniu

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2021 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2021 roku

Instrukcja maturalna

Instrukcja



maturalna 2021

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2021 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Zdawalność matury

Wybierz studia

Pajacyk

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Harmonogram

HARMONOGRAM TESTÓW

 BADAJĄCYCH REALIZACJĘ PODSTAWY PROGRAMOWEJ

W ROKU 2021/2022

 

PONIEDZIAŁEK 20.06.2022

KLASY 1A, 1B, 2A, 2B – lekcje według planu lub zastępstw

 

KL. 3AB – MATEMATYKA PODST. – 8.00 – 10.30

3A – sala 19 – opieka: A. Iwańczyk

3B – sala 18 – opieka: K. Takuridis

 

10.30 – 10.50 – przerwa (dyżur: Iwańczyk/Takuridis)

 

10.50 – 13.20

3AB - sala 19 – j.polski R, chemia R, historia R – opieka: D.Kubica, A. Dzięcioł

3AB - sala 18 – fizyka R, geografia R, matematyka R – opieka: Z.Grodzicka, G.Boos (5,6)

Po testach uczniowie idą do domu;

 

 

ZASTĘPSTWA poniedziałek 20.06

1,2L – 2AB – WF – B. Trybukiewicz, D. Ditrich

3l – 2B – j.ang.KON – A. Dziecioł

 

WTOREK 21.06.2022

 

1.     1AB – MATEMATYKA – 8.00 – 10.30

1A – sala 11 – opieka: P. Trocewicz

1B – sala 9 – opieka: R. Stoklosa, M. Szkwarek (2,3)

 

10.30 – 10.50 – przerwa (dyżur: Szkwarek/Trocewicz)

 

1AB – JĘZYK ANGIELSKI – 10.50 – 13.00

1A – sala 11 – opieka: W. Lisiecka

1B – sala 9 – opieka: M. Szkwarek (4,5), M. Ditrich (5/6)

( po testach uczniowie idą do domu)

 

 2.     2AB – MATEMATYKA– 8.00 – 10.30

2A – sala 6 – opieka: A. Iwańczyk

2B – sala 2– opieka: G. Boos

 

10.30 – 10.50 – przerwa; dyżur: Iwańczyk/Boos 

 

2AB -JĘZYK ANGIELSKI – 10.50 – 13.30

2A – sala 6 – opieka: D. Kubica

2B – sala 2 – opieka: Z. Czyszczoń

(po testach uczniowie idą do domu)

 

 3.     3AB – JĘZYK POLSKI – 8.00 – 10.30

3A – sala 19 – opieka: M. Szeremeta

3B – sala 18 – opieka: T. Cugowska

 

10. 30 – 10.50 – przerwa (dyżur: Grodzicka/Cugowska)

 

10.50 – 13.50

3AB – sala 19 – biologia R, WOS R, historia R - opieka: Z. Grodzicka

3AB – sala 18 – matematyka R – opieka: G. Boos/T.Cugowska

(po testach uczniowie idą do domu) 

 

ŚRODA 22.06.2022

1AB – 1, 2L – WF wg planu 

 

1.     1AB – JĘZYK POLSKI- 9.45 – 12.15

1A – sala 11 – opieka: R. Stoklosa

1B – sala 9 – opieka: A. Dzięcioł

(po testach uczniowie idą do domu)

 

2.     2AB – JĘZYK POLSKI – 9.00 – 11.30

2A – sala 6 – opieka:A. Iwańczyk

2B – sala 2 – opieka: G. Boos

(po testach uczniowie idą do domu)

 

 3.     3AB – JĘZYK ANGIELSKI

3A – sala 19 – opieka: K. Takuridis - 9.30 – 12.00 (słuchanie o 11.10)

3B – sala 18 – opieka: T Cugowska - 8.30 – 11.00

(po testach uczniowie idą do domu)

 

 

ZASTĘPSTWA - pozostałe lekcje odwołane (w wyjątkiem WF – 1AB)

D. Kubica – dzień wolny

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
4,275,245 unikalne wizyty