Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

2

Facebook

Telefon

Dyrektor szkoły

Pedagog

Numer konta

Numer konta
60 1020 5112 0000 7002 0054 7224

Projekt Łazik


Projekt Łazik Księżycowy
SZKOŁA w działaniu

Ważne terminy

Ważne terminy

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Procedury bezp.

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
Bezpieczna



Szkoła

MEN

List Dolnośląskiego



Kuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Szkoła w działaniu

Dni wolne

Dni wolne od zajęć:
14 X
11 XI
23 XII - 3 I
4-5 I
6 I
18-29 I
1-6 IV
1-3 V
4-7 V
3 VI
4 VI

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2020 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2020 roku

Instrukcja maturalna

Instrukcja



maturalna 2021

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2021 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Wybierz studia

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki wyborów do SU

Obrazy newsów: wybory2013.jpg
  1. Data wyborów: 28.09.2020
  2. Uprawnionych do głosowania: 157
  3. Głosujących: 132
  4. Frekwencja: 84,07%
  5. Liczba wydanych kart do głosowania: 132
  6. Liczba wyjętych kart z urny: 132
  7. Liczba głosów ważnych: 132 (100%)
  8. Liczba głosów nieważnych: 0 (0%)
  9. Liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów

Nazwisko i imię

Liczba otrzymanych głosów

Procent otrzymanych głosów

Giecewicz Zuzanna (1B)

11

8,34%

Idzi Aleksander (2A)

10

7,58%

Jakubiec Jan (2A)

17

12,87%

Kosewska Amelia (1B)

13

9,84%

Kret Faustyna (2B)

28

21,21%

Krzak Bartłomiej (2Bg)

16

12,12%

Mieszczak Iga (2Ag)

11

8,34%

Rył Zofia (1A)

12

9,09%

Satława Aleksandra (2Bg)

11

8,34%

Trzcińska Julia (1A)

3

2,27%

 

W wyniku wyborów ukształtował się samorząd szkolny w następującym składzie:

Kret Faustyna – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Jakubiec Jan – Zastępca Przewodniczącej SU

Krzak Bartłomiej – członek SU

Kosewska Amelia – członek SU

Rył Zofia – członek SU

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,265,380 unikalne wizyty